Zyxel

Produse Zyxel

Zyxel este un brand de renume global care oferă o gamă largă de soluții de rețea pentru case și companii. De la routere wireless de ultimă generație la switch-uri de rețea și soluții de securitate cibernetică, Zyxel are tot ce aveți nevoie pentru a vă conecta și a vă proteja rețeaua.

Produsele Zyxel se disting prin:

  • Performanță: Zyxel oferă produse de rețea de mare viteză și performanță fiabilă, care pot face față nevoilor dumneavoastră de conectivitate, indiferent dacă sunteți un utilizator casnic sau o companie mare.
  • Securitate: Zyxel pune accent pe securitatea cibernetică, oferind o gamă largă de soluții pentru a vă proteja rețeaua împotriva amenințărilor online.
  • Ușurință de utilizare: Produsele Zyxel sunt ușor de configurat și de utilizat, chiar și pentru cei care nu au cunoștințe tehnice avansate.
  • Valoare: Zyxel oferă produse de rețea de înaltă calitate la prețuri accesibile.

Câteva dintre categoriile de produse Zyxel disponibile în magazinul nostru includ:

  • Routere wireless: Zyxel oferă o gamă largă de routere wireless pentru a se potrivi nevoilor dumneavoastră, de la routere simple pentru case mici la routere avansate cu caracteristici multiple pentru case mari și companii.
  • Switch-uri de rețea: Switch-urile de rețea Zyxel vă permit să conectați mai multe dispozitive la rețeaua dumneavoastră, cum ar fi computere, imprimante și console de jocuri.
  • Soluții de securitate cibernetică: Zyxel oferă o gamă largă de soluții de securitate cibernetică pentru a vă proteja rețeaua împotriva amenințărilor online, cum ar fi firewall-uri, software antivirus și soluții VPN.
  • Soluții pentru rețele mesh: Rețelele mesh Zyxel oferă o acoperire Wi-Fi uniformă și fiabilă în întreaga dumneavoastră casă sau birou.

Indiferent de nevoile dumneavoastră de rețea, Zyxel are o soluție pentru dumneavoastră. Vizitați magazinul nostru online astăzi pentru a explora gama largă de produse Zyxel disponibile.

De ce să alegeți Zyxel?

  • Brand de renume global: Zyxel este un brand de încredere cu o istorie de peste 30 de ani în industria rețelelor.
  • Gama largă de produse: Zyxel oferă o gamă largă de produse de rețea pentru a se potrivi nevoilor dumneavoastră.
  • Performanță și fiabilitate: Produsele Zyxel sunt cunoscute pentru performanța lor de mare viteză și fiabilitatea lor.
  • Securitate: Zyxel pune accent pe securitatea cibernetică și oferă o gamă largă de soluții pentru a vă proteja rețeaua.
  • Ușurință de utilizare: Produsele Zyxel sunt ușor de configurat și de utilizat.
  • Valoare: Zyxel oferă produse de rețea de înaltă calitate la prețuri accesibile.

Cumpărați produse Zyxel online astăzi și bucurați-vă de o rețea de mare viteză, fiabilă și sigură!

Router wireless Zyxel ATP200-EU0102F, 10/100/1000 Mbps
Salvati 14%

Router wireless Zyxel ATP200-EU0102F, 10/100/1000 Mbps

in stoc
6.65160 lei 5.68920 lei
Discount: 962,40 lei
+
Switch Zyxel GS1200-8, 8 port,10/100/1000 Mbps
Salvati 23%

Switch Zyxel GS1200-8, 8 port,10/100/1000 Mbps

in stoc
21678 lei 16763 lei
Discount: 49,15 lei
+
Switch Zyxel GS1920-24V2-EU0101, 24 porturi, 10/100/1000 Mbps
Salvati 17%

Switch Zyxel GS1920-24V2-EU0101, 24 porturi, 10/100/1000 Mbps

in stoc
1.42973 lei 1.18308 lei
Discount: 246,65 lei
+
Switch Zyxel GS192048HPV2-EU010, 48 porturi, 10/100/1000 Mbps
Salvati 14%

Switch Zyxel GS192048HPV2-EU010, 48 porturi, 10/100/1000 Mbps

in stoc
4.20250 lei 3.59445 lei
Discount: 608,05 lei
+
Switch Zyxel GS1920-48V2-EU0101, 48 port, 10/100/1000 Mbps
Salvati 17%

Switch Zyxel GS1920-48V2-EU0101, 48 port, 10/100/1000 Mbps

in stoc
2.40386 lei 1.99386 lei
Discount: 410,00 lei
+
Firewall Zyxel USGFLEX200-EU0102F Security Gateway,1800Mbps
Salvati 14%

Firewall Zyxel USGFLEX200-EU0102F Security Gateway,1800Mbps

in stoc
5.89189 lei 5.03941 lei
Discount: 852,48 lei
+
Switch Zyxel XGS2210-28-EU0101F, managed, rackabil
Salvati 17%

Switch Zyxel XGS2210-28-EU0101F, managed, rackabil

in stoc
5.72446 lei 4.75173 lei
Discount: 972,73 lei
+
Switch PoE Zyxel XGS2210-28HP-EU0101F, port Gigabit x 24, SFP SFP x 4, managed, rackabil
Salvati 22%

Switch PoE Zyxel XGS2210-28HP-EU0101F, port Gigabit x 24, SFP SFP x 4, managed, rackabil

in stoc
7.26333 lei 5.68920 lei
Discount: 1.574,13 lei
+
Switch Zyxel GS1100-24E, 24 port, 10/100/1000 Mbps
Salvati 23%

Switch Zyxel GS1100-24E, 24 port, 10/100/1000 Mbps

in stoc
65614 lei 50478 lei
Discount: 151,36 lei
+
Switch PoE Zyxel GS1200-8HPV2-EU0101F, 8 x Gigabit, managed, rackabil, carcasa metalica
Salvati 23%

Switch PoE Zyxel GS1200-8HPV2-EU0101F, 8 x Gigabit, managed, rackabil, carcasa metalica

in stoc
59773 lei 46128 lei
Discount: 136,45 lei
+
Switch Zyxel GS1920-24V2-EU0101F, 24 x Gigabit, 4 x SFP, managed, rackabil
Salvati 17%

Switch Zyxel GS1920-24V2-EU0101F, 24 x Gigabit, 4 x SFP, managed, rackabil

in stoc
1.43616 lei 1.18888 lei
Discount: 247,28 lei
+
Switch PoE Zyxel GS1920-8HPV2-EU0101F, 8 x Gigabit, 2 x SFP, managed
Salvati 20%

Switch PoE Zyxel GS1920-8HPV2-EU0101F, 8 x Gigabit, 2 x SFP, managed

in stoc
1.52211 lei 1.22445 lei
Discount: 297,66 lei
+
Switch ZYXEL GS2220-10, 10 port, 10/100/1000 Mbps
Salvati 30%

Switch ZYXEL GS2220-10, 10 port, 10/100/1000 Mbps

in stoc
1.63744 lei 1.15297 lei
Discount: 484,47 lei
+
Switch PoE Zyxel GS2220-28HP-EU0101F, Gigabit x 24, SFP SFP x 4, carcasa metalica
Salvati 33%

Switch PoE Zyxel GS2220-28HP-EU0101F, Gigabit x 24, SFP SFP x 4, carcasa metalica

in stoc
6.08461 lei 4.05696 lei
Discount: 2.027,65 lei
+
Salvati 18%

Switch ZYXEL GS190048HPV2, 48 port, 10/100/1000 Mbps

in stoc
3.11384 lei 2.56763 lei
Discount: 546,21 lei
+
Switch ZYXEL GS1100-16, 16-port, 10/100/1000 Mbps
Salvati 34%

Switch ZYXEL GS1100-16, 16-port, 10/100/1000 Mbps

in stoc
51157 lei 33524 lei
Discount: 176,33 lei
+
Accesoriu Retea ZyXEL POE12-30W, Single-Port, PoE
Salvati 20%

Accesoriu Retea ZyXEL POE12-30W, Single-Port, PoE

in stoc
28990 lei 23244 lei
Discount: 57,46 lei
+
Switch ZyXEL MG-105-ZZ0101F, 5 x 2.5 Gigabit
Salvati 45%

Switch ZyXEL MG-105-ZZ0101F, 5 x 2.5 Gigabit

in stoc
86688 lei 47372 lei
Discount: 393,16 lei
+
Switch ZyXEL 2.5Gigabit MG-108-ZZ0101F, 8 port, 100/1000/2500 Mbps
Salvati 44%

Switch ZyXEL 2.5Gigabit MG-108-ZZ0101F, 8 port, 100/1000/2500 Mbps

in stoc
1.34286 lei 75788 lei
Discount: 584,98 lei
+
Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range
Salvati 19%

Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range

in stoc
55531 lei 45113 lei
Discount: 104,18 lei
+
Switch Zyxel GS-108S v2, 8 porturi Gigabit
Salvati 21%

Switch Zyxel GS-108S v2, 8 porturi Gigabit

in stoc
14083 lei 11115 lei
Discount: 29,68 lei
+
Switch Zyxel GS-105B v3 - 5 Porturi, Viteza Mare de Transfer
Salvati 16%

Switch Zyxel GS-105B v3 - 5 Porturi, Viteza Mare de Transfer

in stoc
11208 lei 9409 lei
Discount: 17,99 lei
+
Switch zyxel gs-108b v3, 8 porturi gigabit, managed, carcasa metalica   766410.
Salvati 42%

Switch ZyXEL GS-108B v3, 8 porturi Gigabit, managed, carcasa metalica

in stoc
20858 lei 12011 lei
Discount: 88,47 lei
+
Switch poe zyxel gs1005-hp, port gigabit x 5, nerackabil, carcasa metalica Metal Argintiu 769278.
Salvati 27%

Switch PoE Zyxel GS1005-HP, port Gigabit x 5, nerackabil, carcasa metalica

in stoc
39451 lei 28736 lei
Discount: 107,15 lei
+
Switch poe zyxel gs1008hp-eu0101f, port gigabit x 8, nerackabil, carcasa Metal Argintiu 769274.
Salvati 24%

Switch PoE Zyxel GS1008HP-EU0101F, port Gigabit x 8, nerackabil, carcasa metalica

in stoc
51781 lei 39550 lei
Discount: 122,31 lei
+
Switch zyxel gs1200-5-eu0101f, porturi gigabit x 5, managed, carcasa metalica, Metal Argintiu 769270.
Salvati 30%

Switch Zyxel GS1200-5-EU0101F, porturi Gigabit x 5, managed, carcasa metalica, Argintiu

in stoc
16234 lei 11344 lei
Discount: 48,90 lei
+
Switch poe zyxel gs192024hpv2-eu010, port gigabit x 24, rackabil, carcasa Metal  714462.
Salvati 16%

Switch PoE Zyxel GS192024HPV2-EU010, port Gigabit x 24, rackabil, carcasa metalica

in stoc
2.89728 lei 2.42766 lei
Discount: 469,62 lei
+
Access point zyxel nwa110ax-eu0102f,  wi-fi 6, port 10/100/1000 x 1, antena  Alb 714920.
Salvati 28%

Access Point ZyXel NWA110AX-EU0102F, Wi-Fi 6, port 10/100/1000 x 1, antena interna x 4

in stoc
1.43867 lei 1.03949 lei
Discount: 399,18 lei
+
Switch zyxel gs2220-28hp-eu0101, gigabit x 24, sfp x 4, managed, carcasa  Negru 715100.
Salvati 25%

Switch ZyXel GS2220-28HP-EU0101, Gigabit x 24, SFP x 4, managed, carcasa metalica, negru

in stoc
5.44747 lei 4.10283 lei
Discount: 1.344,64 lei
+
Switch zyxel xs1930-10-zz0101f, gigabit x 10, sfp+ x 2, cu management, carcasa Metal Negru 715101.
Salvati 17%

Switch ZyXel XS1930-10-ZZ0101F, Gigabit x 10, SFP+ x 2, cu management, carcasa metalica

in stoc
3.62315 lei 3.01582 lei
Discount: 607,33 lei
+
Access point zyxel wac500h-eu0101f, 1200 mbps, port gigabit x 3, antena interna  Alb 715524.
Salvati 29%

Access Point ZyXel WAC500H-EU0101F, 1200 Mbps, port Gigabit x 3, antena interna x 2, Alb

in stoc
1.34058 lei 94715 lei
Discount: 393,43 lei
+
Access point zyxel nwa1123acv3-eu0102f, 1200 mbps, antena interna x 2, alb  Alb 715529.
Salvati 19%

Access point ZyXel NWA1123ACV3-EU0102F, 1200 Mbps, antena interna x 2, Alb

in stoc
50704 lei 41200 lei
Discount: 95,04 lei
+
Injector poe zyxel poe12-60w-eu0101f, port gigabit/2500 x 1, carcasa plastic  Negru 769341.
Salvati 48%

Injector PoE ZyXel POE12-60W-EU0101F, port Gigabit/2500 x 1, carcasa plastic

in stoc
57752 lei 30181 lei
Discount: 275,71 lei
+
Salvati 17%

Zyxel NWA50AX-EU0102F Acces Point Wi-Fi 6, PoE, Gigabit

Video
in stoc
63939 lei 52867 lei
Discount: 110,72 lei
+
Access point zyxel nwa55axe-eu0102f, wi-fi 6, port gigabit x 1, antena externa x  Alb 769338.
Salvati 38%

Access Point ZyXel NWA55AXE-EU0102F, Wi-Fi 6, port Gigabit x 1, antena externa x 2, 2.4 - 5 GHz

in stoc
99285 lei 61218 lei
Discount: 380,67 lei
+
Descopera 8 produs