Modul SFP

Descoperă o gamă diversificată de module SFP la Storel, magazinul tău de încredere pentru soluții de rețea performante. 

Alege din module SFP compatibile cu o varietate de branduri și modele de switch-uri, oferind conectivitate fiabilă și scalabilitate pentru nevoile tale specifice.

Beneficii cheie:

  • Gama largă de produse: Storel oferă o selecție extinsă de module SFP de la producători de top, asigurând compatibilitatea cu diverse configurații de rețea.
  • Performanță și fiabilitate: Toate modulele SFP din stocul nostru sunt testate riguros pentru a garanta o conectivitate stabilă și performantă pe termen lung.
  • Prețuri competitive: Găsește soluții SFP accesibile la Storel, oferind un raport calitate-preț excelent pentru investiția ta în infrastructura de rețea.

De ce Storel?

  • Experiență: Echipa noastră de experți te poate ajuta să alegi modulul SFP potrivit pentru nevoile tale specifice, oferindu-ți consultanță și suport tehnic de specialitate.
  • Livrare rapidă: Storel asigură livrare promptă a comenzilor plasate online, pentru a te bucura rapid de beneficiile soluțiilor SFP alese.
  • Garanție și încredere: Toate produsele comercializate de Storel beneficiază de garanție legală și de încrederea numelui nostru în domeniul rețelelor.

Cauți module SFP de calitate la prețuri competitive? Alege Storel și beneficiază de o gamă largă de produse, consultanță de specialitate și livrare rapidă!

Modul SFP Allied Telesis AT-SPSX, multi-mode 850nm, 1000BaseSX
Salvati 18%

Modul SFP Allied Telesis AT-SPSX, multi-mode 850nm, 1000BaseSX

in stoc
39296 lei 32369 lei
Discount: 69,27 lei
+
MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC, Single-mode, conector LC, pana la 10km distanta "TL-SM311LS"
Salvati 20%

MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC, Single-mode, conector LC, pana la 10km distanta "TL-SM311LS"

in stoc
9856 lei 7890 lei
Discount: 19,66 lei
+
Modul SFP TP-LINK Single-mode, conector LC, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, TL-SM321B-2
Salvati 17%

Modul SFP TP-LINK Single-mode, conector LC, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, TL-SM321B-2

in stoc
8712 lei 7216 lei
Discount: 14,96 lei
+
Modul SFP TP-Link TL-SM321A-2, Bi-Directional, conector LC
Salvati 19%

Modul SFP TP-Link TL-SM321A-2, Bi-Directional, conector LC

in stoc
8973 lei 7246 lei
Discount: 17,27 lei
+
Modul SFP TP-Link TL-SM331T, 1000BASE-T RJ45
Salvati 20%

Modul SFP TP-Link TL-SM331T, 1000BASE-T RJ45

in stoc
13744 lei 11003 lei
Discount: 27,41 lei
+
Modul SFP-1.25G-20-1310, single mode and single fiber, 20km, 0~70℃, SFP
Salvati 17%

Modul SFP-1.25G-20-1310, single mode and single fiber, 20km, 0~70℃, SFP

in stoc
11170 lei 9320 lei
Discount: 18,50 lei
+
Modul SFP+ TP-Link 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-SR
Salvati 20%

Modul SFP+ TP-Link 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-SR

in stoc
14432 lei 11553 lei
Discount: 28,79 lei
+
Modul TP-Link, Modul Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, Multi Mode, LC
Salvati 20%

Modul TP-Link, Modul Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550 m, Multi Mode, LC

in stoc
10784 lei 8634 lei
Discount: 21,50 lei
+
Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, sM, LC
Salvati 14%

Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, sM, LC

in stoc
56275 lei 48133 lei
Discount: 81,42 lei
+
TP-Link TL-SM5310-T module de emisie-receptie pentru retele Fibra optica 10300 Mbit/s SFP+
Salvati 21%

TP-Link TL-SM5310-T module de emisie-receptie pentru retele Fibra optica 10300 Mbit/s SFP+

in stoc
33392 lei 26275 lei
Discount: 71,17 lei
+
Pret

lei  –  lei

  • 72lei
  • 482lei
Brand / Producator
Livrat de
Livrare in Romania

Livram in toata Romania prin curier DPD. Intervalul de livrare cuprins intre 1 - 30 zile din momentul confirmarii comenzii.

Garantie produse

Oferim doar produse noi cu garantie de minim 2 ani pentru persoanele fizice si dupa caz 1 an pentru persoanele juridice.

Retur 14 zile

Oferim o perioada de 14 zile de retur pentru orice produs comandat.