Nexans

Adaptor | FO | Multimode | LC Snap-in | LANmark | Duplex | Aqua
Salvati 3%

Adaptor | FO | Multimode | LC Snap-in | LANmark | Duplex | Aqua

in stoc
3522 lei 3405 lei
Discount: 1,17 lei
+
Adaptor Nexans LANmark, Duplex, Snap-In, Multimode, Aqua
Salvati 19%

Adaptor Nexans LANmark, Duplex, Snap-In, Multimode, Aqua

in stoc
2443 lei 1988 lei
Discount: 4,55 lei
+
Adaptor | FO | Singlemode | SC Snap-in | LANmark | Duplex
Salvati 38%

Adaptor | FO | Singlemode | SC Snap-in | LANmark | Duplex

in stoc
1832 lei 1137 lei
Discount: 6,95 lei
+
CLESTE sertizat mufe, NEXANS, functii: sertizare mufe snap-in, N420.567
Salvati 17%

CLESTE sertizat mufe, NEXANS, functii: sertizare mufe snap-in, N420.567

in stoc
26115 lei 21754 lei
Discount: 43,61 lei
+
Blank negru pentru patch panel Snap-in, ZD box si prize
Salvati 48%

Blank negru pentru patch panel Snap-in, ZD box si prize

in stoc
5706 lei 2982 lei
Discount: 27,24 lei
+
Patch panel neechipat | cat 5,6 | Modular | Cupru | 24 | Keystone | Essential | Negru
Salvati 30%

Patch panel neechipat | cat 5,6 | Modular | Cupru | 24 | Keystone | Essential | Negru

in stoc
19269 lei 13411 lei
Discount: 58,58 lei
+
Patch Panel Nexans N521.663, neechipat, Cupru, 24 porturi, Alb
Salvati 17%

Patch Panel Nexans N521.663, neechipat, Cupru, 24 porturi, Alb

in stoc
32931 lei 27432 lei
Discount: 54,99 lei
+
Patch Panel neechipat | Modular Sliding | Cat 5, 6, 6A, 7, 7A | Cupru | 24 | Snap-in | LANmark | Negru
Salvati 17%
1 m Cablu NEXANS U/UTP, Cat6, 305 m, Cupru, solid, AWG24, portocaliu, vanzarea se face la rola 305m, "N100.161-OE"
Salvati 22%
ROLA CABLU UTP NEXANS, Cat6, 500 m, Cupru, solid, AWG24, portocaliu, "N100.624-OD"
Salvati 17%

ROLA CABLU UTP NEXANS, Cat6, 500 m, Cupru, solid, AWG24, portocaliu, "N100.624-OD"

in stoc
2.73507 lei 2.27831 lei
Discount: 456,76 lei
+
Organizator cabluri 1U negru
Salvati 15%

Organizator cabluri 1U negru

in stoc
10978 lei 9308 lei
Discount: 16,70 lei
+
Organizator cabluri cu capac 1U negru
Salvati 17%

Organizator cabluri cu capac 1U negru

in stoc
17381 lei 14478 lei
Discount: 29,03 lei
+
PATCH CORD S/FTP NEXANS, Cat6a, cupru, 5 m, portocaliu, AWG23, "N10G.P1B050OK" (include TV 0.18lei)
Salvati 15%
Cablu Patch UTP Nexans Cat6, 3m, Gri, Cupru, AWG23, N116.P1A030DK
Salvati 20%

Cablu Patch UTP Nexans Cat6, 3m, Gri, Cupru, AWG23, N116.P1A030DK

in stoc
4821 lei 3834 lei
Discount: 9,87 lei
+
Cablu Patch UTP Nexans Cat6, 5m, Gri, AWG23, N116.P1A050DK
Salvati 21%

Cablu Patch UTP Nexans Cat6, 5m, Gri, AWG23, N116.P1A050DK

in stoc
4573 lei 3600 lei
Discount: 9,73 lei
+
Cablu Nexans LANmark, FO LC-LC duplex 3m, N122.5LLA3
Salvati 23%

Cablu Nexans LANmark, FO LC-LC duplex 3m, N122.5LLA3

in stoc
10558 lei 8093 lei
Discount: 24,65 lei
+
Nexans Caseta splice 12 protectori termoretractabil pt patch panel FO Snap-In LANmark, "N890.090"
Salvati 3%
Nexans Adaptor FO Singlemode LC Snap-in LANmark Duplex, "N205.627"
Salvati 3%

Nexans Adaptor FO Singlemode LC Snap-in LANmark Duplex, "N205.627"

in stoc
4296 lei 4154 lei
Discount: 1,42 lei
+
Nexans Patch Cord Cat 6A Ecranat 2m LSZH Portocaliu LANmark N11A.U1F020OK
Salvati 3%

Nexans Patch Cord Cat 6A Ecranat 2m LSZH Portocaliu LANmark N11A.U1F020OK

in stoc
7416 lei 7170 lei
Discount: 2,46 lei
+
Nexans Patch Panel N521.671, Cupru 24 Snap-in LANmark Negru
Salvati 17%

Nexans Patch Panel N521.671, Cupru 24 Snap-in LANmark Negru

in stoc
34840 lei 29022 lei
Discount: 58,18 lei
+
Nexans Cleste dezizolat si insertie 1 buc, "N420.110"
Salvati 17%

Nexans Cleste dezizolat si insertie 1 buc, "N420.110"

in stoc
44862 lei 37370 lei
Discount: 74,92 lei
+
Priza aplicabila Nexans LANmark N420.035, 2x porturi Snap-In, alb
Salvati 3%

Priza aplicabila Nexans LANmark N420.035, 2x porturi Snap-In, alb

in stoc
5726 lei 5537 lei
Discount: 1,89 lei
+
Patch Cord S/FTP Nexans N10G.P1B010OK, cupru, 1 m, portocaliu
Salvati 3%

Patch Cord S/FTP Nexans N10G.P1B010OK, cupru, 1 m, portocaliu

in stoc
5413 lei 5234 lei
Discount: 1,79 lei
+
Patch Cord S/FTP Nexans N10G.P1B020OK, Cat6a, portocaliu, AWG23
Salvati 3%

Patch Cord S/FTP Nexans N10G.P1B020OK, Cat6a, portocaliu, AWG23

in stoc
6357 lei 6146 lei
Discount: 2,11 lei
+
Patch Cord S/FTP Nexans N10G.P1B030OK, Cat6a, 3 m, portocaliu
Salvati 3%

Patch Cord S/FTP Nexans N10G.P1B030OK, Cat6a, 3 m, portocaliu

in stoc
7216 lei 6977 lei
Discount: 2,39 lei
+
Patchcord Nexans LANmark LSZH , Duplex LC-SC, 2m, Aqua
Salvati 54%

Patchcord Nexans LANmark LSZH , Duplex LC-SC, 2m, Aqua

in stoc
10061 lei 4615 lei
Discount: 54,46 lei
+
Patch cord N122.5CLA5 de 5 metri LSZH Aqua LANmark OM3 Multimode cu conectori LC-SC Duplex Slimflex
Salvati 22%
Patch cord fibra optica Nexans N122.5LLA2, 2 metri LSZH Aqua
Salvati 19%

Patch cord fibra optica Nexans N122.5LLA2, 2 metri LSZH Aqua

in stoc
9994 lei 8053 lei
Discount: 19,41 lei
+
Nexans Clips galben Keystone pentru conectori Evo Snap in LANmark N429.627, Pachet 24 bucati
Salvati 1%

Nexans Clips galben Keystone pentru conectori Evo Snap in LANmark N429.627, Pachet 24 bucati

in stoc
2571 lei 2544 lei
Discount: 0,27 lei
+
Nexans Patch cord LANmark Cat 6a N11A.U1F010OK, 1 metru, Portocaliu
Salvati 3%

Nexans Patch cord LANmark Cat 6a N11A.U1F010OK, 1 metru, Portocaliu

in stoc
6186 lei 5981 lei
Discount: 2,05 lei
+
Descopera 4 produs